Świadectwa Energetyczne Śląsk


Audyt energetyczny Aktualności Aktualności Wkrótce drugi przetarg na Białe Certyfikaty
czwartek, 21 listopada 2013 13:09

Wkrótce drugi przetarg na Białe Certyfikaty

przetarg na białe certyfikaty przetarg na białe certyfikaty

Zbliża się koniec roku, więc czas zacząć myśleć o przystąpieniu do drugiego przetargu o przyznanie świadectw efektywności energetycznej. Pula będzie zbliżona do ogłoszonej w pierwszym przetargu, gdyż wykorzystano zaledwie 4% ...

Do końca roku Prezes URE ma obowiązek ogłosić kolejny przetarg na tzw. białe certyfikaty. Jakim terminem zaskoczy wszystkich oczekujących w tym roku? W 2012 roku ogłoszenie nastąpiło 31 grudnia 2012 roku o godzinie 14:53.

Niemniej jednak radzimy już teraz zacząć przygotowywać się do kompletowania dokumentacji, sporządzenia audytów efektywności energetycznej oraz wypełniania deklaracji przetargowe, tak aby przed złożeniem, całą dokumentację sprawdziło kilka niezależnych osób, zanim zostanie przesłane do URE.

czytaj również:

URE odrzuciło ponad połowę wniosków o białe certyfikaty.

Lista przedsięwzięć, które kwalifikują się do przetargu znajduje się TUTAJ.

Jeżeli Wasze przedsięwzięcie kwalifikuje się do uzyskania Białych Certyfikatów i potrzebujecie pomocy, proszę zapoznać się z naszą ofertą TUTAJ

lub

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ A ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA

Dawid  Lipko                +48  601  176  513

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Ostatnio modyfikowane: czwartek, 21 listopada 2013 13:38