Świadectwa Energetyczne Śląsk


O nas

Misją Agencji Doradztwa Energetycznego jest świadczenie usług, które będą miały pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Uważamy, że aktualny stan polskiej energetyki, zarówno zawodowej, przemysłowej oraz mieszkaniowej, wymaga znacznego zaangażowania całego społeczeństwa. Z uwagi na fakt wprowadzenia obowiązku posiadania świadectw, Agencja Doradztwa Energetycznego, rozszerzyła swoją działalność o usługę sporządzania certyfikatów energetycznych.

Jesteśmy jednym z współtwórców Grupy Silesia, do której należą specjaliści z różnych branż, niezbędnych przy realizacji inwestycji w energetyce. Oprócz tego współpracujemy z ludźmi nauki, co w połączeniu z doświadczeniem praktycznym, owocuje w pełni profesjonalnym podejściem do każdego projektu. Zasięgamy również opinii od współtwórców Ustawy Prawo Energetyczne.

Ogólnie mówiąc jesteśmy młodym, energicznym i dynamicznie rozwijającym się zespołem, który dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy nie boi się podejmować nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. Zdajemy sobie sprawę z ciągłych zmian w polskim ustawodawstwie co powoduje, że na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach energetycznych.

Jeżeli potrzebujesz pomocy SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.