Świadectwa Energetyczne Śląsk


Oferta audytów

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej ekspertyzy jaką jest audyt energetyczny lub audyt efektywności energetycznej. Jeżeli chcą Państwo polepszyć właściwości cieplne obiektu, zmniejszyć rachunki za energię i otrzymać dofinansowanie na spłatę części zadłużenia to dobrze Państwo trafiliście.

Każda wycena jest traktowana indywidualnie, w zalężności od Państwa potrzeb. Poniżej prezentujemy cennik na wykonanie audytu energetycznego zgodnego z Ustawą z dnia 21 listopada 2008r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów. Może on ulec zmianie, gdyż ostateczna wycena możliwa jest dopiero po oględzinach obiektu. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do KONTAKTU TELEFONICZNEGO.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ofercie na wykonanie audytu efektywności energetycznej to proszę kliknąć TUTAJ.

Również możecie Państwo wypełnić formularz ZAMÓW, a na pewno się z Państwem skontaktujemy i umówimy na spotkanie.

Audyt energetyczny oraz audyt efektywności energetycznej wykonuje się w dwóch fazach. Najpierw, w celu zbadania opłacalności wykonania audytu szczegółowego, wykonujemy audyt wstępny. Na jego podstawie podejmuje się decyzję czy wykonanie audytu szczegółowego ma sens.

Podział budynków:

  • GRUPA I budynki jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze oraz szeregowe;
  • GRUPA II budynki wielorodzinne (bloki, kamienice itd.), hotele, biurowce, budynki o niezbyt skomplikowanym kształcie o kubaturze do 8000 m3;
  • GRUPA III
    1. szkoły, szpitale, duże budynki użyteczności publicznej o skomplikowanym kształcie bryły i obiekty o kubaturze powyżej 8000 m3;
    2. budynki z grupy II z kotłownią wbudowaną, której modernizację należy rozpatrzyć w audycie budynku;
  • GRUPA IV Budynki z grupy III 1. Z wbudowaną kotłownią, której modernizację należy uwzględnić w audycie budynku.