Świadectwa Energetyczne Śląsk


Oferta świadectw

Nasza oferta jest skierowana do każdego, kto potrzebuje świadectwa energetycznego budynku. Świadectwo energetyczne budynku wymagane jest dla każdego nowego lub istniejącego budynku, mieszkania, lokalu czy też hali produkcyjnej i zakładów przemysłowych.

Współpracujemy z certyfikatorami na terenie całej Polski. Wystarczy wypełnić formularz, a my się z Państwem skontaktujemy. Aby uzyskać informacje telefonicznie należy dzwonić pod numer 601 176 513 lub 32 301 56 28.

Główna siedziba firmy mieści się na terenie Śląska, w Gliwicach. Świadectwa energetyczne wykonujemy na przykład w takich miastach jak: Gliwice, Zabrze, Bytom, Tychy, Katowice, Orzesze, Mikołów, Łaziska, Pszczyna, Ruda Śląska, Chorzów, Tarnowskie Góry. Dojazd nie wpływa na cenę wykonanego świadectwa.

Proponowana przez nas cena jest zależna od wielu czynników, które wstępnie uwzględnia formularz zamówienia. Oprócz tego cena wykonania świadectwa zależna jest od kształtu budynku czyli ilość przegród ogrzewanych. Świadectwo energetyczne budynku będzie droższe w przypadku gdy budynek posiada instalację odzysku ciepła, klimatyzacji bądź kilku źródeł ciepła.

Na przykład domek jednorodzinny zamieszczony na zdjęciu będzie wymagał dużo więcej pracy i czasu Certyfiaktora, więc cena na pewno będzie wyższa niż domku o prostym kształcie tzw. klocka.

Pojedynczy lokal w budynku Około 300 zł
Dom jednorodzinny Około 400 zł
Budynek wielorodzinny Około 1 000 zł
Skomplikowane duże budynki Wycena indywidualna
Hale, budynki przemysłowe Wycena indywidualna